Boom Beach

35.158

4.6

35

Sahilde kaleni oluştur ve düşman adalara saldır

3.5M

Bu uygulamayı oyla

Boom Beach ünlü Clash of Clans) yaratıcılarından, Supercell tarafından geliştirilmiş gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyuncular Pasifik Adasında kendi kalelerini oluşturabilir ve yoğun bir şekilde düşman adalara savaş açabilirler.

Oyun Clash of Clans oyununa çok benzemektedir: oyuncular sahip oldukları sahilin yakınlarında kendi yerlerini oluştururlar ve çeşitli ödülleri almak için düşman adalara saldırırlar.

Blackguarda karşı savaşmanıza rağmen, düşman kuvvetleri bilgisayar tarafından kontrol edilmektedir. Boom Beach oyununda internet üzerinden diğer oyuncularla da savaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken diğer oyuncuların adalarına saldırmak ve grubunuzla birlikte onların savunmalarının üstesinden gelmektir.

Boom Beach oyununda oyuncular 10'dan fazla savunma binası ve farklı saldırı birimleri ile karşılaşırlar. Bu binalar, saldırı ve savunma arasında en iyi dengeyi kurmak adına birçok farklı şekilde birleştirilmiş olabilir.

Boom Beach basit fakat bağımlılık yaratan, fantastik öğelere sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Ayrıca, makinekli tüfekleri, mermileri ve motorlu botları bulunan askerlerle dolu bir dünya sunarak klasik fantazi ortamından uzaklaşır.
Gereksinimler

Android 4.0.3 gerektirir.

X